Nasze rady

Nietypowe rozwiązania i nasze rady

To jest miejsce, gdzie możemy dzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami, radami oraz podsuwać nietypowe rozwiązania.

* Wiedz, że… praktycznie każde zaproszenie w naszym sklepie może być dostosowane do dowolnego rozmiaru o ile nie pokonają nas techniczne ograniczenia.

* Czym jest foliowanie zaproszeń?
Foliowanie zaproszeń to nic innego jak uszlachetnienie papieru. Najlepiej papieru satynowego. Jest to pokrycie folią matową lub błyszczącą papieru z dwóch stron co powoduje jego zabezpieczenie, nieco większą sztywność oraz poprzez użycie matowej folii zaproszenie staje się bardzo miłe w dotyku. Foliowanie papieru jest szczególnie polecane przy zaproszeniach jednokartkowych: kwadratowych, DL oraz nieco większych, np. w formacie A5.

* Pamiętaj, że… aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z dodrukiem zaproszeń, już przy pierwszym zamówieniu dolicz sobie kilka zaproszeń ślubnych więcej. Z naszego doświadczenia wynika, że praktycznie zawsze klienci zamawiają mniej zaproszeń. A przecież warto wziąć pod uwagę, że ktoś może odmówić przyjścia na Waszą uroczystość, lub pomylicie się przy własnoręcznym wypisywaniu zaproszeń ślubnych. Zamówienie kilku zaproszeń więcej zaoszczędzi przede wszystkim Wasz cenny czas i pieniądze. Nie zawsze bowiem jesteśmy w ekspresowym stanie zrealizować nawet małe zamówienie.


Zaproszenia ślubne spersonalizowane a personalizacja zaproszeń ślubnych


Często klienci ślubni zastanawiają sie jaka jest różnica między tymi dwoma pojęciami, a więc wyjaśniamy:

Zaproszenia ślubne spersonalizowane
To takie zaproszenia na ślub, w których są wydrukowane wasze dane tzn imiona, data ślubu itp.. Takie zaproszenie ślubne może być wykorzystane tylko przez was, dlatego tez nie przyjmujemy zwrotów, jeżeli produkt został dostarczony bez wad.

Zaproszenia ślubne z personalizacją
Są to zaproszenia w których zostały wydrukowane nazwiska Waszych gości. Dzięki temu nie musicie już ręcznie wpisywać tych danych.

W naszym sklepie personalizacja zaproszeń ślubnych jest GRATIS.
Drodzy klienci prosimy o dokładne przygotowanie listy gości do personalizacji zaproszen ślubnych. Imiona i nazwiska muszą mieć formę pasującą do tekstu zaproszenia, tj. powinny byc już odmienione.

Oto przykład tekstu zaproszenia ślubnego z poprawnie odmienionymi danymi:

Maria Litewska
i
Sebastian Knaź
w imieniu Rodziców i własnym
mają zaszczyt zaprosić Sz. P.
Annę i Jana Kowalskich
 na swój Ślub,
który odbędzie się dnia 11 lipca 2007 roku
o godzinie 18.00 w kościele Św. Łucji
w Radomiu.

 Prosimy również, aby lista gości do personalizacji zaproszeń ślubnych była zapisana w programie WORD, bez zbędnych tabeli i innych dopisków. Pamiętajcie również o dopiskach "z osobą towarzyszącą".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz