Wysyłamy za Was

Wysyłamy za Was zaproszenia na ślub i wesele


Mieszkacie za granicą? Macie bardzo absorbującą pracę lub z wielu innych powodów nie jesteście w stanie rozesłać zaproszeń ślubnych na swój ślub samodzielnie. Nie ma powodów do zmartwień! My możemy zrobić to za Was.
Jak to wygląda w praktyce?
Składacie u nas zamówienie na zaproszenia ślubne i wraz z zamówieniem przesyłacie nam listę gości wraz z ich adresami. My przygotowujemy po dwie etykiety adresowe na każdą kopertę z adresatem i nadawcą. Idziemy na pocztę i wysyłamy listy.
Koszt usługi:
1. Etykiety adresowe (nadawca i adresat): 1zł
2. wysyłka listu: według cennika Poczty Polskiej.
3. Koszt operacyjny całej usługi. 20 zł za każde 50 sztuk zaproszeń ślubnych.
List może być
- zwykły: to przesyłka listowa nierejestrowana, nadawana i doręczana bez pokwitowania, dostarczana w ciągu 3 dni roboczych od momentu nadania
- priorytetowy: to przesyłka listowa nierejestrowana, nadawana i doręczana bez pokwitowania, dostarczana następnego dnia roboczego od momentu nadania
- polecony: wysyłając ją, otrzymujesz potwierdzenie nadania wraz z numerem przesyłki, dzięki czemu zyskujesz m.in. możliwość śledzenia jej na stronie internetowej Poczty Polskiej. Dostarczana w ciągu 3 dni roboczych od momentu nadania.
- polecony priorytetowy: wysyłając ją, otrzymujesz potwierdzenie nadania wraz z numerem przesyłki, dzięki czemu zyskujesz m.in. możliwość śledzenia jej na stronie internetowej Poczty Polskiej. Dostarczana następnego dnia roboczego od momentu nadania.

(powyższe informacje zaczerpnięte są ze strony internetowej: www.poczta-polska.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz