Papier do zaproszeń ślubnych

Papier do zaproszeń ślubnych

Do produkcji naszych zaproszeń ślubnych stosujemy włoski papier (oraz koperty) najwyższej jakości, o wielowiekowej tradycji. Z tego samego papieru korzysta i korzystało wielu artystów światowej sławy, m.in. Michał Anioł, Leonardo DaVinci, Pablo Picasso. Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, postanowiliśmy, że w kwestii materiałów oszczędzać nie będziemy.

Papier do zaproszeń ślubnych FABRIA

Najbardziej popularnym papierem stosowanym do produkcji zaproszeń ślubnych (oraz innych dodatków takich jak: winietki, zawieszki na alkohol, księga gości weselnych, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, tableau, menu weselne, save the date, escort cards) w naszej firmie jest papier Fabria. Ten bezkwasowy papier, o prążkowanej fakturze produkowany jest w kolorach jasnych i z drobinami (lekkimi "kłaczkami"). Wyprodukowany jest on z bezchlorowej celulozy i spełnia normę papierów odpornych na starzenie się ISO 9706 "LONG LIFE". Dzięki użyciu w produkcji specjalnego filcu kształtującego powierzchnię, wyrazistość i lekkość struktury powierzchni czyni ten papier odpowiednim na luksusowe wydawnictwa, albumy, kartki okolicznościowe, okładki, reprodukcje dzieł sztuki itp. Papier Fabria dostępny jest w kolorach białym, kremowym, beżowym z drobinami, białym z drobinami.

 Papier do zaproszeń ślubnych RUSTICUS

Drugim popularnym papierem, który stosujemy do naszych zaproszeń ślubnych jest papier Rusticus. Jest to uniwersalny, bezkwasowy papier o specyficznej "porowatej" fakturze. Podobnie jak papier Fabria jest odporny na starzenie się. Papier Rusticus dostępny jest w kolorze białym, kremowym, szarym, beżowym.

Papier do zaproszeń ślubnych SIRIO PEARL

Jest to papier perłowy, gładki charakteryzujący się wysokim połyskiem. Dostępny w najbardziej popularnych kolorach: złotym, srebrnym, białym, kremowym.

Papier do zaproszeń ślubnych SATYNOWY

Jest to papier matowy, gładki charakteryzujący się satynowym wyglądem. Dostępny w kolorze białym, w wielu gramaturach. Papier ten idealnie nadaje się aby uszlachetnić go folią matową lub błyszczącą. Sprawia to, że zaproszenia Są bardzo miłe w dotyku. Nadrukowane na nim kolory są bardzo wyraziste.

Który papier do zaproszeń ślubnych wybrać?


 Wybór najbardziej odpowiedniego papieru do zaproszeń ślubnych uzależniony jest od następujących czynników: modelu zaproszenia ślubnego, charakteru ślubu i wesela a tym samym zaproszenia, jego kolorystyki. Na przykład w sytuacji kiedy interesują nas zaproszenia jasne, lekkie najlepiej wybrać papier koloru białego lub kremowego. Kiedy chcemy aby zaproszenie ślubne było w stylu retro z nutą minionych epok wówczas warto zastosować papier beżowy, kremowy lub szary z dodatkiem tektury falistej. A może wesele w stylu etno? Wówczas zaproszenia też takie powinny być. Wesele w stylu etno kojarzy się z czystymi, żywymi kolorami: bielą, czerwienią, żółtym, zielonym, niebieskim, fioletowym, pomarańczowym i motywami ludowymi (w naszej ofercie są to zaproszenia ślubne Violenta, Erato, Amaltea, Hermia). Jeśli wybrane zaproszenie jest w pełnym kolorowym zadruku najlepiej jeśli papier będzie jasny i bez zbędnych drobinek, czyli biały lub kremowy. Jest wtedy pewność, że nadrukowane kolory wyjdą w najlepszej jakości. A może ktoś jest zwolennikiem prostoty, elegancji i minimalizmu z nutą stylu glamour? Wówczas proponujemy wybór perłowego papieru w kolorze złotym,  srebrnym, białym perłowym, kremowym perłowym  z np. subtelną koronkową ozdobą (przykładem takie zaproszenia ślubnego jest Ceres na Paros Gold).


Papier do zaproszeń ślubnych Fabria: beżowy z kłaczkami

Papier do zaproszeń ślubnych Fabria: biały z kłaczkami

Papier do zaproszeń ślubnych Fabria: biały

Papier do zaproszeń ślubnych Sirio Pearl: Złoty

Papier do zaproszeń ślubnych Sirio Pearl: Srebrny

Papier do zaproszeń ślubnych Rusticus: kolor kawa z mlekiem

Papier do zaproszeń ślubnych Fabria, lekko prążkowany: kremowy

Papier do zaproszeń ślubnych Rusticus: Szary

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza