sobota, 4 czerwca 2016

Nasze nowości: część 1


1. Akwarele w zielonej odsłonie 

Zestaw ten wykonałyśmy z matowego, ekologicznego papieru. Dwukartowe zaproszenie w formacie A5 obwiązałyśmy sznureczkiem, a jako ciekawy dodatek zastosowałyśmy srebrny kluczyk.
Oprócz tego zrobiłyśmy także: pudełko na słodkości, numerki stołów - na sztalugach, plan stołów w formie pojedynczch kart, menu i wnietki. Energia i optymizm biją z tego zestawu <3
2. Z lawendą za pan brat

Tym razem wracamy z nieśmiertelnym motywem lawendy. Zaproszenia wkleiłyśmy na ekopapier, a całość zamknęłyśmy kremową opaską. Oprócz tego menu - również podklejone na ekopapierze, zawieszka-etykietka, winietki, minimalistyczny numerek w ramce i escord cards: małe kremowe kieszonki z nazwiskami i numerem stołu. 
Klasa sama w sobie!
3. Rowerowy zawrót głowy

Co powiecie na pozłacane, satynowe karty zaproszenia A5 zamknięte w pudełko z tektury falistej? To nasz zdecydowany faworyt <3 
Do tego zrobiłyśmy: numery na stół w formie stojących daszków (numer + pozłacane wzory), pudełeczka, podziękowania dla gości, słomki z etykietkami, menu w formacie A5, zawieszki na alkohol z brokatową tasiemką w kształcie metki, pudełko na ciasto z etykietą, winietki z rowerami dla pań i panów oraz plan stołów w ramkach, który można postawić na dużym stole... ufff, dużo tego, ale czujemy, że ten zestaw się Wam spodoba :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz